30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
03-09-2020

BİGA TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ŞADAN DOĞAN, 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI.


BÜYÜK ZAFERİN 100.YILI


Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı 100’ncü yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda, Türk Milleti'nin var olma mücadelesini zaferle taçlandırılmasının simgesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıldönümünü kutlamanın gurur ve onurunu yaşadıklarını belirtti.

Doğan, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesinin, tarihimizin en önemli başarılarından birisi olduğunu ifade etti. Kazanılan zaferlerin Türk milletinin inancını ve kahramanlığını gösterdiğini kaydeden Doğan, "30 Ağustos; ulusumuzu esir etmek isteyen güçlere karşı, toplumun tüm kesimlerinin dil, din, ırk, mezhep ve inanç farkı gözetmeksizin bir araya geldiği, yan yana, omuz omuza mücadele vererek zafer destanının yazıldığı gündür. Türk milletini güçlü kılan, işte bu yurt sevgisi, birlik ve beraberliğidir" dedi.

Başkan 
Doğan mesajında şu ifadelere yer verdi: Bu vesileyle, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda, bu güzel ülkeyi bizlere miras bırakan başta Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, bu toprakları vatan yapan, vatanı ve bayrağı uğruna seve seve canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazileri şükranla anıyorum" dedi.


Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.