KURBAN BAYRAMI MESAJI
19-07-2021

BİGA TSO BAŞKANI ŞADAN DOĞAN KURBAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE BİR MESAJ YAYINLADI.

 

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan: “Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirelim.”

 

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Başkanı Şadan Doğan bir mesaj yayımlayarak, oda üyelerinin ve Biga halkının Kurban Bayramı’nı kutladı.

 

Biga TSO Başkanı Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bayramlar dini ve toplumsal değerlerin yoğun olarak hissedildiği, sevginin, muhabbetin, birlik ve beraberliğin, huzurun, yardımlaşmanın, kaynaşmanın en yoğun yaşandığı özel günlerdir. Kırgınlıklar ve dargınlıkların bir kenara bırakıldığı, sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin en üst seviyede yaşandığı, yardımlaşma ve merhamet duygularının yoğunlaştığı bir Kurban Bayramı’na ulaşmanın sevinci içerisindeyiz.

 

Kurban Bayramı'nın başta ülkemiz olmak üzere bütün dünyada barış ve kardeşliğe vesile olması en öncelikli dileğimdir.

 

Sevginin, saygının ve hoşgörünün simgesi olan bu özel günleri, insanların birbirine yakınlaşması, kardeşlik ve dostluk bağlarının artması, birliğimizin daha da güçlenmesi için fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu bayramlarımızı kutlamanın huzurunu ve coşkusunu yaşamaktan hiçbir zaman vazgeçmeyelim.

 

Bu duygu ve düşüncelerle üyelerimizin ve Biga halkının Kurban Bayramını kutluyor; sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum.”

Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.