ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU
23-02-2022

ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

 

Odalarda Mesleklerin Gruplandırılması Hakkında Yönetmelik’in 9. Maddesi “Üyeler, fiilen yaptıkları iştigal konularında meydana gelen değişiklikleri gerçekleşmesinden itibaren bir ay içinde kayıtlı oldukları odaya bildirmek zorundadır.” ve “Seçim tarihinden itibaren geriye doğru altı ay içinde yapılan, üyelerin faaliyet kodu ve meslek grubu değişiklikleri seçimlerde dikkate alınmaz.” hükümlerini amirdir.

 

Bu kapsamda, üyelerimizin linki tıklayarak (Biga TSO Meslek Gruplarına Göre Üye Listesi) indirecekleri dosyadan firmalarının NACE Faaliyet Kodlarını ve üyesi oldukları meslek gruplarını inceleyerek, eğer farklılık varsa kayıtlarının düzeltilmesini istemeleri gerekmektedir. Aksi taktirde Odamız kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunu kabul etmiş olacaklardır.

 

Üyelerimizin, eksik ve/veya hatalı bilgilerinin düzeltilmesi için 18 Mart 2022 tarihine kadar hafta içi her gün 08.30-17.30 saatleri arasında Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na, değişiklik taleplerini içeren bir dilekçe ve ekinde güncel NACE Faaliyet Kodunu içeren vergi levhası fotokopisi ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

 

Saygılarımızla,

 

Mustafa MUTLU

Genel Sekreter

Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.