BİGA TSO BAŞKANI DOĞAN’IN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI
06-09-2021

BİGA TSO BAŞKANI DOĞAN’IN 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

 

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının başlangıcı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan mesajında, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin kendilerine, vatanımıza, milletimize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlanmasında eğitim camiamız en önemli sorumluluğu üstlenmektedir. Ülkemize değer katacak, güçlü kılacak, teknolojiye hâkim, eleştirel düşünebilen, kendine güveni yüksek ve yepyeni fikirler üretebilen, vizyonu geniş bireylerden oluşan bir toplum, güçlü bir ülke olmanın en önemli bileşenlerinden biridir. Bunun için de sadece öğretmenlerimizin değil eğitim camiamızla birlikte velilerimizin de özverili bir şekilde gayret etmesi gerektiğine inanıyorum.

 

Bizler, Biga Ticaret ve Sanayi Odası'nda yıllardır başarılı öğrencilere elimizden gelen teşviği sağlayarak, burslar ve eğitim yardımları vererek her yıl yaptığımız gibi bu yıl da eğitim ve öğretime desteğimizi esirgemeden büyük bir mutlulukla çalışacağız.

 

Çünkü öncelikle bizler, çocuklarımızın istediklerinde her şeyi başaracaklarına olan inancımızı onlara hissettirmeli ve başarıya giden yolda onlarla birlikte yürümeliyiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her gün daha da ileriye gitme gayretiyle güçlü ve kalkınmış bir ülke olma yolunda ilerlemeleri için onları doğruya yönlendirmeli ve ışıldayarak yarınlarımızı parlatmalarına fırsat vermeliyiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle yaşadığımız salgın hastalık süresince uzun süredir ara verilen eğitim öğretim faaliyetlerinin yeniden başlaması vesilesiyle öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ve eğitim personelinin büyük emek sarf edecekleri ve fedakarlıklarıyla donatacakları bir eğitim-öğretim yılı olmasını diliyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.